Więcej ruchu więcej problemów :)
Wczoraj wrzuciłem link do strony na innym moim portalu, dzisiaj podzieliłem się nim na kanałach SM i oczywiście już zdążyłem dostać od Was feedback za który bardzo dziękuję. Większość z Was poza pochwałami pisała coś w stylu "Fajna stronka ale przydało by się menu”, “Fajna stronka ale przydałby się jakiś kontakt”, “Fajna stronka ale przydałoby się…”. Już śpieszę wyjaśnić te nieścisłości.
Piątek, 14 Kwiecień 2017r.
Czytaj więcej
Sztuczki CSS - animowane przeźrocze z opisem na zdjęciu
Dobra, dziś kolejna prosta i banalna sztuczka CSS. Otóż od czasu do czasu zdarzy nam się potrzeba wyświetlania kilku zdjęć, które będą linkami do newsów czy produktów. Takie zdjęcie oczywiście powinno mieć tytuł i jakiś krótki opis, żeby użytkownik wiedział w co klika. Niestety w większości przypadków grafik dostarczy nam piękny layout w którym równiutko pod zdjęciem będą widniały 3 napisy “Lorem Ipsum”. Jednak projekt projektem, a życie życiem. Pewnie klient pierwsze co zrobi to wpisze w któregoś newsa jakiś baaaardzo długi tytuł newsa i cały layout będzie wyglądał dziwacznie. Jak sobie z tym poradzić?
Piątek, 14 Kwiecień 2017r.
Czytaj więcej
Sztuczki CSS - paralaksa
Dobra, co by nie było zbyt SOFTskillowo - tematy skupione wokół umiejętności miękkich takich jak poznawanie nowych ludzi i kontaktów biznesowych (Networking), umiejętność przekazywania treści na witrynach (tworzenie contentu), pozycjonowanie strony (SEO), promocje na portalach społecznościowych (SM), itp… - to postanowiłem dorzucić kilka wpisów z programowania, w końcu tym się głównie zajmuję.
Czwartek, 13 Kwiecień 2017r.
Czytaj więcej
Kilka słów o statystykach
No dobra, jakiś czas mnie nie było. Nagromadził mi się natłok klientów i zleceń. Pewnie odbije się to negatywnie na eksperymencie jakim jest prowadzenie tego bloga ale obiecuję że się poprawię. Właśnie o skutecznym pozycjonowaniu chciałbym dziś napisać.
Środa, 12 Kwiecień 2017r.
Czytaj więcej
Pokaż swoją twarz
Z góry powiem że ten wpis jest inspirowany wykładem jaki przeprowadziła swego czasu Ela Ustupska podczas jednego ze spotkań WIT Katowice. Zgadzam się całkowicie z postawionymi podczas tego wykładu tezami. Postaram się je przytoczyć a nawet rozszerzyć.
Piątek, 24 Marzec 2017r.
Czytaj więcej
123