Sztuczki CSS - paralaksa
Dobra, co by nie było zbyt SOFTskillowo - tematy skupione wokół umiejętności miękkich takich jak poznawanie nowych ludzi i kontaktów biznesowych (Networking), umiejętność przekazywania treści na witrynach (tworzenie contentu), pozycjonowanie strony (SEO), promocje na portalach społecznościowych (SM), itp… - to postanowiłem dorzucić kilka wpisów z programowania, w końcu tym się głównie zajmuję.
Czwartek, 13 Kwiecień 2017r.
Czytaj więcej
Kilka słów o statystykach
No dobra, jakiś czas mnie nie było. Nagromadził mi się natłok klientów i zleceń. Pewnie odbije się to negatywnie na eksperymencie jakim jest prowadzenie tego bloga ale obiecuję że się poprawię. Właśnie o skutecznym pozycjonowaniu chciałbym dziś napisać.
Środa, 12 Kwiecień 2017r.
Czytaj więcej
Pokaż swoją twarz
Z góry powiem że ten wpis jest inspirowany wykładem jaki przeprowadziła swego czasu Ela Ustupska podczas jednego ze spotkań WIT Katowice. Zgadzam się całkowicie z postawionymi podczas tego wykładu tezami. Postaram się je przytoczyć a nawet rozszerzyć.
Piątek, 24 Marzec 2017r.
Czytaj więcej
UI oraz UX czyli czas trochę ulepszyć stronkę
Zdecydowanie nie chciałbym żeby ktoś odniósł wrażenie że cały ten blog będzie poświęcony SEO. Oczywiście co jakiś czas będę rozwijał temat, nie mniej jednak mam zamiar pisać o wszystkim co wiąże się z branżą IT, a głównie pisaniem stron internetowych. W założeniu poruszę tematy z kilku dziedzin i będę szedł od podstaw przez rzeczy trudne aż do bardzo zaawansowanych. Jak się jednak odnaleźć w tym gąszczu?
Poniedziałek, 20 Marzec 2017r.
Czytaj więcej
Sztuczki SEO czyli jak ważna jest treść - część druga
Ostatnio poruszliśmy temat pisania tekstów pod SEO. Nie ładnie jest coś zaczynać i nie kończyć więc lecimy dalej z tym tematem.
Wtorek, 14 Marzec 2017r.
Czytaj więcej
1234